BURSA

Mudanya Nilüfer Osmangazi Yıldırım Mudanya

Bursa Kablonet abonelik ve Bursa Uydunet abonelik altyapısı Mudanya , Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, ilçelerinde mevcuttur. Bursa ilinde Türksat Kablonet 'ten , Türksat Uydunet ’ten veya KabloTv ’den hizmet almak için 0 850 241 1 126 numaralı telefonumuzu arayabilir ve aboneliğinizi yaptırabilirsiniz.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat Kablonet olarak her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktayız.

Fiber altyapı talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTv (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aboneliğiniz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0 850 241 1 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla yapılan aboneliklerde kurulum önceliğinden yararlanabilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet

Türksat Kablonet Bursa Abone Merkezleri:

Nilüfer Abone Merkezi
Adres: Konak Mah. Yıldırım Cad. Tomurcuk Sok. No:2/A – NİLÜFER / BURSA

Osmangazi Abone Merkezi
Adres: Şehreküstü Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Burçin 2 İşhanı No:10/C – OSMANGAZİ / BURSA

Yıldırım Abone Merkezi
Adres: Kurtoğlu Mah. Yeşil Cad. No:33/A – YILDIRIM / BURSA

Başvuru Formu

Numaranızı bırakın, sizi arayalım. Sorularınızı yanıtlayıp, tarifenizi birlikte belirleyelim.